O Ochrane detí na internete

Deti a mladí ľudia čoraz častejšie používajú technológie, či už na zábavu, učenie, objavovanie nových záujmov alebo komunikáciu s priateľmi a rodinou. Pokrok v technológiách znamená, že tento trend bude pravdepodobne pokračovať. 

Sme spoločnosť zaoberajúca sa kybernetickou bezpečnosťou, ktorá chráni viac ako 110 miliónov domácností na celom svete, a chceme, aby deti mohli využívať všetky pozitíva, ktoré im digitálny svet môže priniesť. Mnohí z nás sú rodičia, rovnako ako vy. Vieme, že udržať si prehľad v neustále sa meniacom online svete nie je jednoduché, najmä keď sa zdá, že naše deti sú často tri kroky pred nami. 

 

Chceme, aby ste ako rodičia mohli pokojne spať s vedomím, že vaše deti sú pri používaní technológií v bezpečí. Preto sme zozbierali najlepšie rady odborníkov, tipy, poznatky a nástroje a zhromaždili ich pre vás na platforme iniciatívy Ochrana detí na internete.  

Naša vízia

Našou víziou je umožniť deťom naplno využívať potenciál digitálnych technológií na rozvoj ich digitálnych zručností v bezpečnom online prostredí.